Програма з лікування вегето-судинної дистонії

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи відновлення повноцінного здоров'я

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи відновлення повноцінного здоров'я

Вегето-судинна дистонія - це не хвороба, а скоріше цілий комплекс станів, при яких відбуваються порушення і дискоординація роботи нервової системи, внутрішніх органів і хребта. Вегето-судинна дистонія представлена ​​різноманітними функціональними і / або прикордонними порушеннями і розладами нейроендокринної регуляції, які можуть посилюватися на тлі різних стресогенних впливів.

Симптоми вегето-судинної дистонії відрізняються різноманітністю. При цьому характерна множинність скарг і клінічних проявів, в той же час відсутні ознаки явних змін з боку серцево-судинної системи (ЕКГ ознаки порушення ритму і провідності, ішемії міокарда і т.д.) і лабораторні зрушення (біохімічні, аутоімунні і клінічні). У важких випадках можливі кризового стану, які проявляються сильними головними болями, відчуттями серцебиття, тремтінням і онімінням кінцівок, рясним сечовиділенням.

[ Детальніше ]

етапи лікування

Огляд фахівцями і діагностика

1

На даному етапі здійснюється обстеження людини, з визначенням рівня здоров'я і відхилень в організмі, при наявності останніх – постановкою діагнозу. При необхідності проводиться дослідження за допомогою сучасного діагностичного обладнання та консультації суміжних фахівців, за результатами якого визначається подальшого плану лікування.

Розробка стратегії і тактики лікування

2

Етап включає розробку комплексу заходів, спрямованих на відновлення рівня здоров'я пацієнта. У комплекс лікувальних заходів входить робота на спеціальному реабілітаційному обладнанні, курси психологічного відновлення, призначення медикаментозної терапії за рішенням лікаря фахівця. Даний етап проводиться під обов'язковим наглядом медперсоналу з метою визначення динаміки та корекції лікувальних заходів.

Контроль і Динамічне спостереження

3

На етапі динамічного спостереження тривають лікувальні і відновлювальні процедури, однак пацієнту дається більше свободи для контролю за своїм станом, проводяться тільки невеликі корекції в залежності від самопочуття і контрольних показників. В кінці цього етапу проводиться скринінг, за результатами якого визначається рівень поліпшення стану.

підтримуючі заходи

4

Даний етап включає багаторівневу тривалу підтримку у вигляді профілактичних і реабілітаційних заходів. Періодично проводиться обстеження на предмет можливих відхилень, при наявності яких виробляється профілактична стратегія або підтримуюча терапія. Так само можуть проводиться позапланові лікувальні курси при впливі раптових провокуючих чинників.

Програма з лікування вегето-судинної дистонії, ціна:

Записатися на прийом за 5 хвилин

Переваги програми перед моно-лікуванням

Висока результативність лікування

Зручний для вас час лікування

Постійний індивідуальний лікарський контроль

Комплексний підхід до лікування

Призначена для лікування захворювань:

 • судинна дистонія
 • кардиалгия
 • серцебиття
 • вегетативні дисфункції
 • дихальні розлади
 • Системно-невротичні порушення
 • Розлади сечостатевої системи
 • ендокринні порушення
 • хронічні стреси
 • підвищена стомлюваність
 • розлади сну
 • депресивні стани