Лікування сколіозу у дітей. Школа для батьків

У цьому відеоролику ми розповімо, як проводиться лікування сколіозу в нашій клініці

У цьому відеоролику ми розповімо, як проводиться лікування сколіозу в нашій клініці

У клініці Flexis розроблена програма для батьків та дітей – лікування сколіозу у дітей, по якій встановлюється причина сколіозу і рухові стереотипи у дитини, порушення, які привели до зміни поведінки дитини. Наші фахівці встановлюють причини викривлення хребта, або допоможуть виявити провокуючі фактори розвитку захворювання. Програма розрахована на різні вікові категорії, включаючи дітей молодшого віку, починаючи з 6 років. У цей період проблеми порушення постави і викривлення хребта стають актуальними, так як в цьому віці дитина йде в школу, наростають соціальні навантаження, змінюються його рухові стереотипи. Ці зміни часто служать поштовхом до розвитку сколіозу, так як згубний розподіл навантаження на хребет призводить до його викривлення.

 

[ Детальніше ]

етапи лікування

Огляд фахівцями і діагностика

1

Комплекс сучасного обстеження дозволяє найбільш точно встановити причини і основні ланки механізму розвитку сколіозу у дитини. Вчасно вжити необхідних заходів і призначити правильне лікування

Розробка стратегії і тактики лікування

2

правильне лікування, включає фізіотерапевтичні методи, мануальну терапію, методи витягування хребта, лікувальну фізкультуру, kinezioterapiю. Спочатку проводиться підготовка кістково-м'язового апарату, з цією метою розробляється індивідуальна програма з набором певних вправ і коригуючих процедур.

динамічне спостереження

3

На етапі динамічного спостереження тривають лікувальні і відновлювальні процедури. Підбір і навчання індивідуальних вправ. Кінезіотерапія- є дуже важливим моментом в лікуванні сколіозу, це безпосередньо залежить від пацієнта, від його бажання займатися.

підтримуючі заходи

4

Даний етап включає багаторівневу тривалу підтримку у вигляді підтримують фізичних і реабілітаційних заходів. Періодично проводиться обстеження на предмет можливих відхилень, при наявності яких виробляється профілактична стратегія або підтримуюча терапія. Так само можуть проводиться позапланові лікувальні курси при впливі раптових провокуючих чинників.

Лікування сколіозу у дітей. Школа для батьків, ціна:

Записатися на прийом за 5 хвилин

Переваги програми перед моно-лікуванням

Висока результативність лікування

Зручний для вас час лікування

Постійний індивідуальний лікарський контроль

Комплексний підхід до лікування

Призначена для лікування захворювань:

  • сколіоз
  • порушення постави
  • викривлення хребта
  • Дистрофія м'язів спини
  • асиметрія спини
  • Больовий синдром
  • Порушення рухливості хребта
  • психосоматика
  • гіподинамія
  • Сидячий образ життя