Комплексне лікування суглобів – програма «STEP» / «КРОК»

У цьому відеоролику ми розповімо про методику лікування суглобів «КРОК»

У цьому відеоролику ми розповімо про методику лікування суглобів «КРОК»

Програма лікування болю в суглобах «КРОК» – це поетапне комплексне лікування суглобів, яке спрямоване на всі ланки патогенезу.

Проблеми з суглобами носять або запальний, або перевантажувальний характер. В останньому випадку зміни з'являються в суглобах тазобедеренном, Колленьо, стопи в результаті підвищеного навантаження, і частіше проявляються на одній стороні. При цьому виникають дегенеративні проблеми, які поступово приводять до змін навколосуглобових тканин і власне самого суглоба. Нашим пацієнтам ми можемо запропонувати багатофункціональну і багатоетапну програму під назвою «КРОК», яка спрямована на поетапне вирішення проблем з якими приходять наші пацієнти.

 

[ Детальніше ]

етапи лікування

Зняття запалення і спазму

1

На першому етапі лікування спрямоване на зняття запалення, спазми навколо суглобів. Протизапальні заходи включають фізіотерапію, механічні методи лікування, масаж, остеопатіческій методики, фізіотерапія.

відновлення метаболізму

2

Другий етап включає відновлення метаболізму, з використанням фармакоаккопунктурного лікування з обколюванні суглобів по тригерний точкам лікарськими засобами або власної плазмою пацієнта. Завдяки такій тактиці поліпшується кровообіг, відновлення метаболізму в суглобах.

Відновлення рухової активності

3

На третьому етапі відновлюється рухова активність і обсяг рухів у суглобах. Кінезіотерапевт підбирає спеціальні упражененія і схеми терапії.

Введення гіалуронової кислоти

4

На четвертому етапі проводиться введення гіалуронової кислоти внутрисуставно під ультразвуковим наведенням, яка по суті є имплантом суглобової рідини (штучна суглобова рідина).

Комплексне лікування суглобів – програма «STEP» / «КРОК», ціна:

Що входить в програму? 10 процедур ударно-хвильової терапії, 10 фізіотерапевтичних процедур

4500 грн

Що входить в програму? 10 процедур ударно-хвильової терапії, 10 фізіотерапевтичних процедур, 10 процедур миофасциальной терапії

6500 грн

Що входить в програму? 10 процедур ударно-хвильової терапії, 10 фізіотерапевтичних процедур, 10 процедур миофасциальной терапії, 3 ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта

9200 грн

Програми можуть коригуватися в залежності від тяжкості захворювання. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Консультація лікаря оплачується окремо. вартість 450 грн.

Записатися на прийом за 5 хвилин

Переваги програми перед моно-лікуванням

Висока результативність лікування

Зручний для вас час лікування

Постійний індивідуальний лікарський контроль

Комплексний підхід до лікування

Призначена для лікування захворювань:

 • травми
 • артрози
 • артрити
 • артропатия
 • запальні процеси
 • Narwşenïya трофіка
 • ревматологічні хвороби
 • ендокринні захворювання
 • неврологічні зміни
 • Спортивні пошкодження
 • метаболічні порушення