Реабілітація на дому30.03.2017

Реабілітація на дому сьогодні активно розвивається у зв'язку із збільшеною потребою і європейськими тенденціями в медицині.

Проходити реабілітацію в домашніх умовах і в звичній атмосфері необхідно людям, які недавно перенесли важке захворювання або оперативне лікування (інфаркт, інсульт, травму, ендопротезування тощо).

Після проходження курсу основного лікування перед хворим стоїть питання, що робити далі? В даній ситуації є два варіанти: звернутися в реабілітаційний центр або провести реабілітацію вдома.

Провідні фахівці вважають, чим раніше почати реабілітацію, тим краще прогноз відновлення втрачених функцій і повернення до максимально повноцінного життя.

У клініці FLEXIS розроблена авторська методика реабілітації на дому згідно з міжнародними стандартами. Наші фахівці приїдуть до Вас додому вже на наступний день після проходження курсу основного лікування.

Реабілітацію на дому проводять такі фахівці: невропатолог, ортопед-травматолог, психотерапевт, логопед, реабілітолог, масажист, медична сестра та ін. Після консультації та призначень лікаря в домашніх комфортних умовах Вам проведуть цілий комплекс лікувальних маніпуляцій і процедур.

Після проходження повного курсу реабілітації на дому з клінікою FLEXIS зможете поліпшити якість вашого фізичного, психологічного, соціального і емоційного стану з професійної допомогу наших фахівців.

Пам'ятайте про те, що реабілітацію потрібно проходити обов'язково і своєчасно.

ще новини