Чому бувають болі в спині?18.10.2017

Біль у спині багатолика. І якщо не визначити причину виникнення, боротися з нею буває дуже важко, а часом і марно.

Першою найпоширенішою причиною болів в спині вважаються вікові зміни структур хребетно-рухового сегмента (міжхребцевих суглобів, дисків, твердої мозкової оболонки, м'язово-зв'язкового апарату). Це такі захворювання, як остеохондроз, spondilёz і спондилоартроз. Також артроз тазостегнового суглоба - часта причина болю в спині.

Другою причиною в списку за популярністю йдуть травми хребта або суглобів. Причому термін давності тут не діє - біль може викликати як недавня, так і давно забута травма, отримана в дитинстві.

Далі - порушення метаболізму. Якщо в організмі стався збій внаслідок захворювань внутрішніх органів, порушується обмін речовин, що призводить до зміни в відповідних цьому органу ділянках хребта. При захворюваннях ендокринних залоз можуть виникнути такі захворювання кісток, як остеопороз (руйнування кісток) або osteomalyatsiya (їх розм'якшення). І в тому, і в іншому випадку болю в спині Вам забезпечені.

Наступними в переліку поставимо запальні процеси хребта (в тому числі інфекційного характеру). Запалення можливо в самих хребцях (spondilitи), в хребетних суглобах (spondiloartritи), а також в крижово-клубових суглобах (крижово-клубової). Такі запальні зміни дають і системні захворювання організму.

захворювання м'язів (miozitи і міалгії) теж дають досить сильні больові відчуття в спині.

як вид, біль у спині, є симптомом цілого ряду досить різнобічних захворювань. І це говорить про те, що приступати до вирішення виниклої проблеми слід тільки після ретельного дослідження досвідченого фахівця і додаткової діагностики.

Ознайомтеся з курсом лікування болів в спині

ще новини