напрямки центру

Практично всі неврологічні хвороби можуть носити спадковий характер або бути наслідком травматичного пошкодження. Рідше зустрічаються неврологічні хвороби, які викликані ускладненнями після інфекційних захворювань.
Такі порушення як косою таз і сколіоз, призводять до того, що одні ділянки хребта вимикаються з руху, а інші несуть підвищене навантаження, результатом стає дисбаланс всіх елементів системи.
Перший огляд дитячого лікаря ортопеда обов'язково проводиться відразу ж після народження дитини для того, щоб виключити вроджену патологію скелета (наприклад, вроджений вивих стегна і дисплазію кульшових та інших суглобів).
В повсякденному житті, перебуваючи в постійному русі, ми рідко замислюємося про те, як ця система функціонує. Однак, навряд чи знайдеться людина жодного разу не випробував біль в спині або суглобах.
У нашому відділенні працюють фахівці найвищої кваліфікації, що дозволяє проводити лікування травм будь-якої складності. Лікування подібної патології має велике значення для кожного пацієнта, оскільки травми не тільки значно обмежує рухову активність, але і доставляє істотний дискомфорт, а крім того, може спричинити за собою серйозні, іноді незворотні наслідки.
При вирішенні питання про оперативне втручання необхідно вибрати максимально ефективний і малоінвазивний метод лікування. У нашій клініці ми маємо можливість проводити такі оперативні втручання.
У клініці Flexis як окремий напрямок представлена ​​спортивна медицина. Спортивна медицина займається захворюваннями і травмами, отриманими при заняттях спортом.
Реабілітація - це відновлення втрачених функцій організму. Реабілітація включає в себе не тільки відновлювальні методики після важких травм, неврологічних катастроф, але і лікувальні методики при хронічних і гострих патологіях.
Ревматологічна патологія - це системна проблема організму, в запущених випадках ревматологічних захворювань виникають виражені обмеження руху в суглобах і хребті, також відзначаються зміни внутрішніх органів.
Невроз - це захворювання, обумовлене тривалими часто важко пережитими стресами, які в результаті зриву психологічної адаптації призводять до зриву функціонування вищої нервової діяльності.
Сьогодні в клініці Flexis впроваджені сучасні технології, які дозволяють вирішувати одну з найактуальніших проблем естетичної медицини - це проблема птозу м'яких тканин обличчя і тіла.
У сучасному світі кожна жінка і кожен чоловік зобов'язані бути красивими, молодими, здоровими, енергійними та креативними. І в цьому Вам допоможе персонал нашої клініки.
Перестаньте вирішувати проблему зайвої ваги самостійно - зверніться до фахівця. В нашій Лабораторії краси досвідчений лікар-дієтолог допоможе(вирішити проблему зайвої ваги, при цьому не завдаючи шкоди здоров'ю, а покращуючи його!