вертебрологія

вертебрологія

У цьому відеоролику ми розповімо про лікування хребта фахівцями-вертебрології

У цьому відеоролику ми розповімо про лікування хребта фахівцями-вертебрології

Вертебрологія або вертеброневрологом - це дисципліна, яка займається порушеннями з боку хребта, кісток таза, проблемами взаємодії нервової системи, внутрішніх органів і тканин.

Інформація про прийом

первинна консультація

тривалість консультації – близько 1 годину.
вартість консультації – від 450 грн.

Наша консультація більш ефективна в порівнянні зі стандартною бо:

 • Ми проводимо ретельний огляд
 • Нейро-фасциальное тестування *
 • Проводимо діагностичні проби
 • Можлива постановка заключного діагнозу
 • Призначається план діагностичного дослідження та направлення на діагностику

повторний прийом

вартість – від 300 грн.

 • Аналіз діагностичних даних
 • діагноз постановка
 • Призначення програмного лікування

Формування захворювань і принципи лікування

Такі порушення як косою таз і викривлення хребта, призводять до того, що одні ділянки хребта вимикаються з руху, а інші несуть підвищене навантаження, результатом стає дисбаланс всіх елементів системи.

В подальшому відбувається формування таких захворювань як:

 • остеохондроз
 • спондилоартрозі
 • протрузии і грижі міжхребцевих дисків, часто зі здавленням нервових корінців

Відзначаються розлади функціонування внутрішніх органів і тканин, в тому числі і головного мозку. В області спазму м'язово-зв'язкового апарату розвивається фіброз, який закріплює патологічні процеси в хребті.

Завдання лікаря розірвати ці зв'язки і повернути організму його нормальні можливості функціонування. Для цього необхідно поліпшити руху в хребетному сегменті, живлення тканин навколо хребта, налагодити трофіку внутрішніх органів.

За допомогою висококваліфікованої команди клініки «Flexis» і сучасного устаткування це стало можливо. Для корекції ми використовуємо мануальні (ручні) методи, фізіотерапевтичні методи, фармакопунктуру, kinezioterapiю, комп'ютерне витягування. На тлі лікування поступово відбувається видужування.

Фахівці нашої клініки завжди зможуть допомогти при поводженні з подібними проблемами, і повернуть Вам здоров'я і звичний спосіб життя.

Основні захворювання:

етапи лікування

ДІАГНОСТИКА

1

На даному етапі здійснюється обстеження людини з визначенням рухливості в різних відділах хребта, наявність викривлення і асиметрії на різних рівнях, встановлюється рівень больового синдрому, при необхідності проводиться магніто-резонансна та комп'ютерна томографія та інших сучасних методів обстеження.

Читати повністю

ЗНЯТТЯ Набряк І ЗАПАЛЕННЯ

2

Етап включає розробку програми лікування, що включає фізіотерапевтичне, медикаментозне та відновлювальне лікування. У програму лікування входить робота на спеціальному реабілітаційному обладнанні, курси психологічного відновлення, призначення медикаментозної терапії за рішенням лікаря фахівця.

Читати повністю

ПОЛІПШЕННЯ РУХЛИВОСТІ ХРЕБТА

3

На етапі динамічного спостереження тривають лікувальні і відновлювальні процедури, однак пацієнту дається більше свободи для контролю свого стану, проводяться тільки невеликі корекції в залежності від самопочуття і контрольних показників. В кінці цього етапу проводиться скринінг, за результатами якого визначається рівень поліпшення стану.

ЗМІЦНЕННЯ ХРЕБТА

4

Даний етап включає багаторівневу тривалу підтримку у вигляді кінезіотерапії, підтримують фізичних і реабілітаційних заходів. Періодично проводиться обстеження на предмет можливих відхилень, при наявності яких виробляється профілактична стратегія або підтримуюча терапія. Так само можуть проводитися позапланові лікувальні курси.

Ваші відгуки дуже важливі для нас

Наші лікарі і фахівці різної спеціалізації, пов'язані однією метою - прагненням зробити Вас здоровими і активними

Записатися на прийом за 5 хвилин

Дізнайтеся більше про наших програмах лікування