спортивна медицина

спортивна медицина

У цьому відеоролику ми розповімо про методики лікування спортивних травм в нашій клініці

У цьому відеоролику ми розповімо про методики лікування спортивних травм в нашій клініці

наука, яка вивчає здоров'я, фізичний розвиток і морфофункціональні особливості організму людини в зв'язку з фізичними навантаженнями і заняттями спортом.

Основні завдання спортивної медицини - це контроль стану здоров'я осіб, які займаються спортом, своєчасна діагностика, профілактика і лікування станів, які можуть виникати при заняттях спортом.

Інформація про прийом

первинна консультація

тривалість консультації – близько 1 годину.
вартість консультації – від 450 грн.

Наша консультація більш ефективна в порівнянні зі стандартною бо:

  • Ми проводимо ретельний огляд
  • Нейро-фасциальное тестування
  • Проводимо діагностичні проби
  • Можлива постановка попереднього діагнозу
  • Призначається план діагностичного дослідження та направлення на діагностику

повторний прийом

вартість – від 300 грн.

  • Аналіз діагностичних даних
  • діагноз постановка
  • Призначення програмного лікування

Діагностика і лікування спортивної травми

У клініці «Flexis» як окремий напрямок представлена ​​спортивна медицина. Спортивна медицина займається захворюваннями і травмами, отриманими при заняттях спортом. Спортивна медицина виділяється в окремий напрям через те, що характер пошкоджень носить специфічний характер. спорт, особливо професійний, – це не просто високі фізичні навантаження, а наднапруження людських можливостей. Залежно від виду спорту, травми можуть виявлятися різного клінічною картиною. Вони відрізняються різноманітністю, розривами зв'язок і сухожиль, розтягуваннями м'язів, складними переломами, часто з пошкодженням хребта.

Лікування в клініці «Flexis»

Спортивна травма вимагає комплексного підходу в лікуванні і залучення для її лікування фахівців різного профілю. Тільки команда добре підготовлених і досвідчених фахівців може здійснити комплексне патогенетичне лікування. У клініці «Flexis» ці умови виконуються в повному обсязі.

Наші методики дозволяють провести реабілітацію спортсменів в найкоротші терміни. У клініці «Flexis» надається допомога юним і дорослим спортсменам, професіоналам і аматорам. Ми не ділимо наших пацієнтів за категоріями, ми завжди підходимо індивідуально.

Завдяки комплексному підходу в нашій клініці лікувати наших пацієнтів в найкоротші терміни з максимально можливим ефектом. У клініці проходять лікування та реабілітацію футболісти, боксери, скелелази і люди, займаються фізичною культурою.

Основні захворювання:

етапи лікування

ОГЛЯД СПЕЦІАЛІСТОМ І ДІАГНОСТИКА

1

лікар визначає, який стан пацієнта, тяжкість захворювання. Чи потрібна негайна госпіталізація або амбулаторне лікування, чи є необхідність в операції.

іммобілізації

2

Забезпечення нерухомості в області травми, поліпшення крово-- і лімфообігу в зоні пошкодження, попередження різних ускладнень з боку м'яких тканин і внутрішніх органів, викликаних травмою.

ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІЇ травмованої області

3

Основне завдання цього етапу - відновлення функції травмованої області і спортивної працездатності. Комплекс загальнорозвиваючих вправ доповнюється спеціальним набором фізичних вправ для відновлення рухів.

ВІДНОВЛЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

4

На цьому етапі збільшуються обсяг і інтенсивність загальнозміцнюючих та силових вправ для тренування всіх м'язових груп. Повне і всебічне відновлення загальної фізичної працездатності пацієнта.

Ваші відгуки дуже важливі для нас

Наші лікарі і фахівці різної спеціалізації, пов'язані однією метою - прагненням зробити Вас здоровими і активними

Записатися на прийом за 5 хвилин

Дізнайтеся більше про наших програмах лікування