ортопедія

ортопедія

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи діагностики та лікування ортопедичних захворювань

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи діагностики та лікування ортопедичних захворювань

Опорно-руховий апарат людини складний, але досконально продуманий механізм, Що складається з 400 м'язів, більше 200 кісток, декількох сотень сухожиль. Ця злагоджена система виконує величезну роботу: бере участь у фіксації і захисту внутрішніх органів, забезпечує рухову діяльність, пом'якшує поштовхи і струсу, відіграє значну роль в життєво важливих процесах, таких як мінеральний обмін, кровообіг, кровотворення.

Інформація про прийом

первинна консультація

тривалість консультації – близько 1 годину.
вартість консультації – від 450 грн.

Наша консультація більш ефективна в порівнянні зі стандартною бо:

  • Ми проводимо ретельний огляд
  • Нейро-фасциальное тестування *
  • Робимо діагностичні проби
  • Можлива постановка попереднього діагнозу
  • Призначається план діагностичного дослідження та направлення на діагностику

повторний прийом

вартість – від 300 грн.

  • Аналіз діагностичних даних
  • діагноз постановка
  • Призначення програмного лікування
  • Підбір медичних препаратів

Інновації в ортопедії

В повсякденному житті, перебуваючи в постійному русі, ми рідко замислюємося про те, як ця система функціонує. Однак, навряд чи знайдеться людина жодного разу не випробував біль в спині або суглобах.

щодня, будинки і на роботі, займаючись спортом і за кермом автомобіля ми стикаємося з різними травмами. багато факторів, такі як технологічний процес, автомобільний бум, підвищують ризик травматизації.

Всі ці проблеми об'єднує той факт, що вони зачіпають опорно-руховий апарат. Для того, щоб Ви усвідомили всю серйозність цих захворювань, наведемо кілька статистичних даних. останні дослідження, проведені Всесвітньою організацією охорони здоров'я, свідчать про наявність у 2/3 населення нашої планети захворювань хребта і суглобів різного ступеня тяжкості. За частотою втрат працездатності ортопедична патологія займає друге місце після грипу. В Україні щорічно реєструють до 350 тис. випадків первинних захворювань суглобів у дорослих, з яких 60% припадає на осіб працездатного віку і 150 тисяч випадків у дітей. близько 11% хворих з патологією суглобів є інвалідами.

звичайно, ми не в змозі повністю вберегти себе від нещасних випадків, але хронічні захворювання
хребта і суглобів можна попередити, зупинити їх розвиток, уникнувши необхідності оперативного втручання. необхідно пам'ятати, що будь-яке захворювання опорно-рухового апарату вимагає професійного лікування лікарем-ортопедом при найперших симптомах.

 

Основні захворювання:

етапи лікування

діагностика

1

Для визначення причин виникнення ортопедичної патології застосовується методика мануального м'язового тестування - один з ключових елементів сучасної системи інтегративної кинезитерапии в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.

корекція

2

На цьому етапі ліквідовують причини, що призвели до порушень опорно-рухового апарату, відновлюють м'яз, яка не була включена в рух, відновлюють рух, виконується пошкодженої м'язом.

Розробка індивідуальної програми

3

Кінезотерапевтіческіе програми підбираються строго індивідуально для кожного нашого пацієнта з урахуванням його анамнезу, скарг і вивчення статевих, вікових, анатомо-фізіологічних особливостей, наявності та ступеня супутніх захворювань.

Ваші відгуки дуже важливі для нас

Наші лікарі і фахівці різної спеціалізації, пов'язані однією метою - прагненням зробити Вас здоровими і активними

Записатися на прийом за 5 хвилин

Дізнайтеся більше про наших програмах лікування