медична косметологія

медична косметологія

У цьому відеоролику ми розповімо про методики медичної косметології в нашій клініці

У цьому відеоролику ми розповімо про методики медичної косметології в нашій клініці

Здоров'я і краса - одні з головних складових успіху сучасної людини. інноваційні методики естетичної косметології використовувані в нашій клініці дозволяють значно поліпшити зовнішній вигляд, повернути молодість і привабливість вашому обличчю і тілу. Наші кращі фахівці в області медичної косметології допоможуть вам внести кардинальні зміни в вашу зовнішність, усунути косметичні недоліки і причини їх виникнення.

Будьте здорові, красиві і успішні!

Інформація про прийом

первинна консультація –

БЕЗКОШТОВНО.

тривалість консультації – близько 30 -40 хвилин.

Процедури і лікування

Після огляду фахівцем ми підберемо методи лікування і процедури для досягнення найкращого ефект.

У чому відмінність між естетичної та медичної косметології?

естетична косметологія включає в себе ретельно підібраний комплекс заходів для уповільнення процесів старіння – продовження молодості і привабливості вашого обличчя і тіла. Це загальні лікувально-профілактичні процедури і професійний догляд за шкірою - масажі обличчя і тіла, маски, обгортання, пілінги, чистка обличчя і лікування проблемної шкіри.

Досвідчені косметологи здійснюють індивідуальний підбір професійних косметичних засобів для глибокого очищення, повноцінного харчування, зволоження і тонізації вашої шкіри.

Завдяки можливостям сучасної естетичної косметології ви зможете легко усунути невеликі косметичні недоліки вашої шкіри - позбутися від дрібних зморшок, прищиків, акне, очистити пори і знебарвити пігментні плями.

медична косметологія - це повноцінна галузь сучасної медицини, спрямована на рішення косметичних проблем.

Мета і завдання медичної косметології - омолодження, уповільнення процесів старіння шкірного покриву і корекція дефектів особи і фігури без втручання пластичної хірургії.

Професійні лікарі-косметологи мають широкий спектр знань не тільки в області дерматології, але і ендокринології, гінекології, дієтології, відновної медицини, і навіть психології. Адже важливо не тільки усунути косметичні недоліки, але і визначити причини їх виникнення.

Завдяки унікальним методикам і сучасним технологіям, використовуваним в медичній косметології, ви зможете радикально вирішити більшість турбують вас косметичних проблем безопераційним шляхом.

Естетична і медична косметологія - взаємодоповнюючі напрямки в косметології. Для досягнення максимального позитивного ефекту після процедур медичної косметології варто звернутися до профілактичних методикам естетичної косметології і забезпечити повноцінний професійний догляд за шкірою вашого обличчя і тіла. В цьому випадку ви надовго збережете свою молодість і красу.

Основні захворювання:

  • Неправильні контури особи
  • вікові зміни
  • Зморшки і складки
  • Порушення харчування шкіри
  • Акне і стану після них
  • рубцеві зміни
  • Порушення трофіки шкіри
  • Сухість і втрата еластичності шкіри

етапи лікування

обстеження

1

На даному етапі здійснюється обстеження людини, з визначенням рівня здоров'я людини, визначення відхилень і постановка діагнозу. При необхідності проводиться дослідження за допомогою сучасного діагностичного обладнання та консультації суміжних фахівців, за результатами якого визначається подальшого плану лікування.

Розробка стратегії і тактики лікування

2

Етап включає розробку комплексу заходів, спрямованих на відновлення рівня здоров'я пацієнта. У комплекс лікувальних заходів входить робота на спеціальному реабілітаційному обладнанні, курси психологічного відновлення, призначення медикаментозної терапії за рішенням лікаря фахівця. Даний етап проводиться під обов'язковим наглядом медперсоналу з метою визначення динаміки та корекції лікувальних заходів.

профілактичні заходи

3

Даний етап включає багаторівневу тривалу підтримку у вигляді підтримують фізичних і реабілітаційних заходів. Періодично проводиться обстеження на предмет можливих відхилень, при наявності яких виробляється профілактична стратегія або підтримуюча терапія. Так само можуть проводиться позапланові лікувальні курси при впливі раптових провокуючих чинників.

Ваші відгуки дуже важливі для нас

Наші лікарі і фахівці різної спеціалізації, пов'язані однією метою - прагненням зробити Вас здоровими і активними

Записатися на прийом за 5 хвилин

Дізнайтеся більше про наших програмах лікування