Дитяча ортопедія

Дитяча ортопедія

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи і методи лікування захворювань дітей та підлітків

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи і методи лікування захворювань дітей та підлітків

Дитячий ортопед - це лікар, що займається лікуванням вроджених і набутих деформацій органів опорно-рухової системи, а також лікуванням порушень функцій опорно-рухової системи у дітей і підлітків.

Інформація про прийом

первинна консультація

тривалість консультації – близько 30 хвилин.
вартість консультації – від 450 грн.

Наша консультація більш ефективна в порівнянні зі стандартною бо:

  • проводимо ретельний огляд
  • можлива постановка попереднього діагнозу
  • призначається план діагностичного дослідження
  • направляємо на діагностику

повторний прийом

вартість – від 300 грн.

  • аналіз діагностичних даних
  • діагноз постановка
  • призначення лікування
  • підбір медичних препаратів

Сучасні принципи дитячої ортопедії

Ортопедія дитячого віку займається вивченням причин і механізмів розвитку вроджених і набутих захворювань і порушень опорно-рухового апарату у дітей. Профілактичний напрям одне з найважливіших в дитячій ортопедії, адже від того на скільки правильно сформуються кісткова і суглобова система, м'язи і зв'язки дитини буде залежати його самопочуття в майбутньому. правильна постава, нормальні вигини хребта і кути відхилення в суглобах - все це впливає не тільки на фізичний розвиток дітей, але також на нервову систему, розвиток соматичної патології, психоемоційний стан і когнітивні функції.

При наявності вроджених або спадкових порушень дитячий ортопед призначає комплекс заходів, які зупинять прогресування захворювання. Тому важливим елементом ортопедії дитячого віку є раннє звернення до лікаря фахівця. Спостереження дитячим ортопедом має починатися з моменту народження, коли можна вловити найменші відхилення, і, не вдаючись до тяжких і складних методів корекції. Попередити розвиток патологічних станів на ранніх етапах. Крім того, в багатьох випадках, при наявності вродженої або спадкової ортопедичної патології в родині спостереження рекомендується починати ще в період вагітності.

Крім раннього спостереження, сучасні принципи дитячої ортопедії включають проведення лікувальних заходів відразу при виявленні відхилень. У більшості випадків при виявленні патології починають з консервативних методів лікування, за допомогою яких в ранні терміни можна виправити ситуацію. І тільки при їх безуспішності і швидкому прогресуванні патології рекомендуються сучасні оперативні методики, які при виконанні їх досвідченими фахівцями дозволяють досить ефективно відновити втрачені функції і нормалізувати анатомію пошкоджених елементів. Обов'язково проводиться реабілітаційні та профілактичні курси, так як при наявності патології дитина повинна знаходиться під постійним контролем ортопеда.

 

Основні захворювання:

етапи лікування

миофасциальное ВПЛИВ

1

Миофасциальное вплив є дуже ефективним засобом профілактики і лікування захворювань опорно-рухового апарату, оскільки стимулює роботу всіх механізмів регуляції, налагоджує роботу систем і внутрішніх органів, а також дозволяє набагато швидше відновитися.

ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНЕ ВПЛИВ

2

Цей спосіб дозованого впливу на організм спрямований на лікування, відновлення та профілактику хвороб, пов'язаних з опорно-руховою системою.

кінезіологічні КОРЕКЦІЯ

3

На цьому етапі ліквідовують причини, що призвели до порушень опорно-рухового апарату, відновлюють м'яз, яка не була включена в рух, відновлюють рух, виконується пошкодженої м'язом.

Читати повністю

розробка програми

4

Програми підбираються строго індивідуально для кожного нашого пацієнта з урахуванням його анамнезу, скарг і вивчення статевих, вікових, анатомо-фізіологічних особливостей, наявності та ступеня супутніх захворювань.

Ваші відгуки дуже важливі для нас

Наші лікарі і фахівці різної спеціалізації, пов'язані однією метою - прагненням зробити Вас здоровими і активними

Записатися на прийом за 5 хвилин

Дізнайтеся більше про наших програмах лікування